Akrobatyka dla dzieci, zajęcia akrobatyczne Warszawa

Akrobatyka dla dzieci

Zobacz więcej

Centrum edukacji prozdrowotnej

Zobacz więcej

Dla dyrektora placówki

Zobacz więcej

Akrobatyka dla dzieci, zajęcia akrobatyczne Warszawa

Dziękujemy za zainteresowanie zajęciami zajęcia „MINIAKRO”- AKROBATYKĘ DLA PRZEDSZKOLAKÓW w języku polskim i angielskim MiniAkro - Akrobatyka Dla Dzieci kilk FB
! Prowadzimy zajęcia w ponad 40 placówkach !

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Poznysz Marta Poz kilk fb lub biografia Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Od wielu lat pracujemy w PLACÓWKACH PRZEDSZKOLNYCH NA ZASADZIE ZAJĘĆ DODATKOWYCH, LUB ZAJĘĆ DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH.

Oferujemy zajęcia „MINIAKRO”- AKROBATYKĘ DLA PRZEDSZKOLAKÓW w języku polskim i angielskim, zgodne z innowacyjnym programem Marty Poznysz.
To zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem. To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.Dziecko nabywa umiejętności akrobatyczne takie jak przewroty, stania na rękach, „gwiazdy” z ogromną radością, ucząc się równocześnie koncentracji i wykonywania ćwiczeń w bezpieczny sposób. Dzięki akrobatyce wzrasta pewność siebie oraz odwaga. Poprawi się sylwetka, estetyka ruchu i świadomość ciała.
Treningi wykonywane są na specjalnych amortyzujących matach.Zarezerwuj już teraz termin lekcji pokazowej z MiniAkro na piknik/festyn/jeszcze w tym sezonie lub na wrzesień (prosimy nie czekaj, mamy dużo zgłoszeń).

Akrobatyka dla dzieci Warszawa — sport to zdrowie!

Nie da się ukryć, że obecnie dzieci coraz więcej czasu spędzają przed ekranami telewizorów lub telefonów, a w końcu ruch, zwłaszcza w młodym wieku, jest niezwykle ważny. Zbyt mała aktywność fizyczna może zakończyć się wieloma problemami, m.in. wadami kręgosłupa. Wielu rodziców zadaje więc sobie pytanie, jak skutecznie z tym walczyć. Jednym z lepszych rozwiązań może okazać się akrobatyka dla dzieci (Warszawa), organizowana przez nas aż w 40 placówkach w Warszawie.

Dlaczego zajęcia akrobatyczne (Warszawa) mają tak duże znaczenie w życiu młodego człowieka? Przede wszystkim zdobyte umiejętności są podstawą każdej innej dyscypliny sportowej. Mogą one stanowić świetne przygotowanie, ale również uzupełnienie innych ćwiczeń. Akrobatyka dla dzieci (Warszawa) pozwala poprawić kondycją fizyczną, ale również zdolności motoryczne. Sprawia, że dzieci stają się szybsze, bardziej skoczne, zwiększa się gibkość, a także poprawia ogólna koordynacja ruchowa.

Czytaj więcej…

Zajęcia akrobatyczne Warszawa — na czym to polega?

Wiele osób, które decydują się zapisać swoje pociechy na zajęcia, mogą się zastanawiać, na czym tak naprawdę one polegają. Zajęcia akrobatyczne (Warszawa) to doskonała okazja do rozwoju fizycznego, a także ukształtowanie sylwetki. Dzięki temu dzieci mogą również pokonać własne słabości i lęki. Akrobatyka dla dzieci (Warszawa) pozwala także kształtować charakter, zwiększa umiejętności miękkie, takie jak dyscyplina czy skupienie. Kolejne dobrze wykonane akrobacje sprawiają, że dziecko staje się bardziej pewne siebie. Ćwiczenia fizyczne to również najlepszy sposób na odreagowanie stresu i poprawę nastroju, a także dawka pozytywnych emocji.

Zajęcia akrobatyczne (Warszawa) to szansa na naukę niezwykle widowiskowych kombinacji skoków oraz figur. Dziecko ma szansę nauczyć się wykonywania przewrotów, salt, szpagatów, mostków oraz innych elementów najczęściej występujących w gimnastyce. Sam trening składa się z ćwiczeń siłowych oraz sprawnościowych, które pozwalają na uwolnienie nadmiaru energii.

Należy pamiętać o tym, że aktywność fizyczna to podstawa skutecznego rozwoju fizycznego oraz psychicznego u dziecka. Rodzice, którzy zaszczepili u swojej pociechy miłość do sportu, mogą być pewni, że dziecko dużo chętniej pójdzie “pobiegać za piłką” niż siedzieć z nosem w smartfonie. Dlatego też akrobatyka dla dzieci (Warszawa), organizowana przez naszych ekspertów, jest najlepszym krokiem w drodze do szczęśliwego i zdrowego życia, pełnego uśmiechu i pozytywnych emocji.

Akrobatyka dla dzieci Warszawa — dlaczego my?

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego warto wybrać nasz zespół. Przede wszystkim mamy świadomość, jak duże znaczenie ma aktywność fizyczna w życiu młodego człowieka. Dlatego też nasi fachowcy robią wszystko, co w ich mocy, aby dzieci zaszczepiły u siebie miłość do sportu. Oczywiście mamy również świadomość, że nikt nie jest taki sam. Z tego powodu zajęcia akrobatyczne (Warszawa) dostosowywane są indywidualnie do poziomu dzieci. Dzięki temu możemy z łatwością stwierdzić, na jakim etapie rozwoju jest konkretna osoba i dopasować trening tak, aby czerpała z niego jak najwięcej korzyści.

Kolejną zaletą, jaką niesie współpraca z nami, jest duże doświadczenie naszych specjalistów. Akrobatyka dla dzieci (Warszawa) prowadzona jest w oparciu o nowoczesne programy treningowe. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że pozostawiają swoje pociechy pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o odpowiedni rozwój młodych dzieci i zaszczepią w nich miłość do aktywności fizycznej.

Zajęcia akrobatyczne Warszawa — szereg korzyści

Zajęcia akrobatyczne (Warszawa), które oferujemy, na co dzień spotykają się z bardzo dużym uznaniem zarówno rodziców, jak i kadry przedszkoli, z którymi współpracujemy. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za profesjonalne i indywidualne podejście do dzieci oraz ciekawe, urozmaicone zajęcia. Dzięki nam wielu młodych ludzi znalazło nową pasję, jaką jest sport i nadal kochają uprawiać wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.

JESTEŚMY W 40 PLACÓWKACH NA TERENIE WARSZAWY

Zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem.To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.

PRZYJEDZIEMY DO WAS NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, szkołach, w postaci zajęć dodatkowych, ale też kompleksowo obsługujemy kluby stacjonarne pod kątem akrobatyki.

MiniAkro zaprasza do wzięcia udziału w lekcji pokazowej.

Zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową :)

    Please prove you are human by selecting the Flag.