MiniAkro dla rodzica

MiniAkro dla rodzica

Od wielu lat pracujemy w KLUBACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W PEŁNI NADZORUJĄC PION AKROBATYKI od malucha, po dorosłych.
MiniAkro dba o dobór kadry, szkolenia, zatrudnienie oraz o zastępstwa.

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Poznysz Marta Poz kilk fb lub biografia Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Oferta CENOWA jest indywidualna, uzależniona od ilości zajęć w Państwa placówce, prosimy skontaktuj się z nami .

Owocnie współpracujemy z ponad 40 placówkami na terenie Warszawy.

Dla Rodzica kłopotliwość i czasochłonność dojazdów do obiektów sportowych jest ogromna. Często jest przyczyną rezygnacji z dodatkowych zajęć rozwijających pasje dzieci. Dlatego chcemy pomóc.

Zadbamy o odpowiedni wybór zajęć i sposób ich prowadzenia, dołożymy wszelkich starań, aby można było wykonać je BEZPOŚREDNIO W PLACÓWCE PRZEDSZKOLNEJ CZY SZKOLNEJ, w czasie, kiedy Rodzic jest w pracy.

Przekazujecie Państwo dzieci w ręce fachowców, możecie nam zaufać.

Jako MiniAkro Centrum Edukacji Prozdrowotnej zadbamy za równo o rozwijanie talentów, ale i wyrównamy szanse Państwa dzieci.

JESTEŚMY W 40 PLACÓWKACH NA TERENIE WARSZAWY

Zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem.To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.

PRZYJEDZIEMY DO WAS NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, szkołach, w postaci zajęć dodatkowych, ale też kompleksowo obsługujemy kluby stacjonarne pod kątem akrobatyki.

MiniAkro zaprasza do wzięcia udziału w lekcji pokazowej.

Zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową :)

    Please prove you are human by selecting the Key.