MiniAkro w szkołach

Akrobatyka dla dzieci

Zobacz więcej

Centrum edukacji prozdrowotnej

Zobacz więcej

Dla dyrektora placówki

Zobacz więcej

MiniAkro w szkołach

Pracujemy w PLACÓWKACH SZKOLNYCH NA ZASADZIE ZAJĘĆ DODATKOWYCH, LUB ZAJĘĆ DLA WSZYSTKICH GRUP WIEKOWYCH.

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Poznysz Marta Poz kilk fb lub biografia Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Oferta CENOWA jest indywidualna, uzależniona od ilości zajęć w Państwa placówce, prosimy skontaktuj się z nami .

Oferujemy zajęcia „MINIAKRO”- AKROBATYKĘ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY w wieku szkolnym, w języku polskim i angielskim, zgodne z innowacyjnym programem Marty Poznysz. To zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują dzieci do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem. To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną. Dziecko nabywa umiejętności akrobatyczne takie jak przewroty, stania na rękach, „gwiazdy”, „machowe”, przerzuty czy salta, z ogromną radością, ucząc się równocześnie koncentracji i wykonywania ćwiczeń w bezpieczny sposób. Dzięki akrobatyce wzrasta pewność siebie oraz odwaga. Poprawi się sylwetka, estetyka ruchu i świadomość ciała.Treningi wykonywane są na specjalnych amortyzujących matach.
Zarezerwuj już teraz termin lekcji pokazowej z MiniAkro na piknik/festyn/jeszcze w tym sezonie lub na wrzesień (prosimy nie czekaj, mamy dużo zgłoszeń).

JESTEŚMY W 40 PLACÓWKACH NA TERENIE WARSZAWY

Zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem.To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.

PRZYJEDZIEMY DO WAS NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, szkołach, w postaci zajęć dodatkowych, ale też kompleksowo obsługujemy kluby stacjonarne pod kątem akrobatyki.

MiniAkro zaprasza do wzięcia udziału w lekcji pokazowej.

Zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową :)

    Please prove you are human by selecting the flag.