O MiniAkro

MiniAkro to firma, którą tworzą ludzie z pasją, talentem, charyzmą i sercem do dzieci. Od wielu lat podbijamy rynek, ponieważ poprzez rekomendacje zdobywamy nowych partnerów.

Mamy pomysł, wiedzę i doświadczenie.
Pracujemy rzetelnie, sumiennie,
propagujemy bliskościowe podejście do dzieci.

Oferujemy AKROBTYKĘ od 4 roku życia, do dorosłych oraz PAKIET ZAJEĆ DODATKOWYCH:
sportowych, artystyczno-edukacyjnych oraz wyrównujących szanse dzieci.

Pracujemy w przedszkolach, szkołach, placówkach oświatowych, ale również w klubach, gdzie w każdej chwili może dołączyć do nas Państwa dziecko.

Naszym celem jest rozpalenie w dziecku miłości do aktywności fizycznej. Nauczenie dbania o siebie, rozwijania skrzydeł, wiary we własne możliwości, odwagi i pracowitości.

Dbamy o BLISKOŚCIOWE podejście do naszych podopiecznych.

Zadbamy za równo o rozwijanie talentów oraz wyrównamy szanse dzieci!
STOP OTYŁOŚCI!!

Programy zajęć MiniAkro tworzy mama dwójki maluchów, mgr wychowania fizycznego, szkoleniowiec, trener, pięciokrotna Mistrzyni Polski w akrobatyce sportowej – Marta Poznysz

Zespół MiniAkro tworzą uśmiechnięci, pełni pasji i charyzmy osoby kochające dzieci. Marta Poznysz osobiście szkoli kardę MiniAkro w zakresie merytorycznym, bezpieczeństwa i asekuracji. Systematycznie sprawdza umiejętności oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Zespół MiniAkro Centrum Edukacji Prozdrowotnej to szerokie grono wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, specjalistów, artystów oraz trenerów.

NASZA KADRA

Zespół MiniAkro Centrum Edukacji Prozdrowotnej to szerokie grono wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, specjalistów, artystów oraz trenerów.

PRZYJEDZIEMY DO WAS NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Prowadzimy zajęcia w przedszkolach, szkołach, w postaci zajęć dodatkowych, ale też kompleksowo obsługujemy kluby stacjonarne pod kątem akrobatyki.

MiniAkro zaprasza do wzięcia udziału w lekcji pokazowej.

Zapisz się na bezpłatną lekcje pokazową :)

    Please prove you are human by selecting the House.