Lekcja pokazowa

To zajęcia akrobatyki  w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi rozszerzone są o podstawy gimnastyki korekcyjnej, rytmiki , które idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Przewidziane są dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym 4-6 latków i dla dzieci w wieku szkolnym.

Dziękujemy za zainteresowanie zajęciami MiniAkro – Akrobatyka Dla Dzieci

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Bochenek-PoznysMarta Poz Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Przede wszystkim pracujemy w PLACÓWKACH przedszkolnych i szkolnych niepublicznych oraz prywatnych. Zajęcia wtedy są przeznaczone dla dzieci tam uczęszczających, w formie zajęć dodatkowych. Zależy nam na tym, aby Rodzice nie mieli problemu z dowożeniem dziecka na trening. Jesteśmy w 30 punktach na terenie Warszawy. Zajęcia cieszą się dużym powodzeniem.

Jeśli nie ma nas jeszcze u „Was” 😉
1. Podaj proszę NAZWĘ PRZEDSZKOLA/SZKOŁY niepublicznej.
2. Zapowiedz nasz kontakt w swojej placówce.
Wystarczy czasem ciepłe słowo, czy rekomendacja aby dyrekcja zgodziła się na lekcję pokazową.

Oferujemy zajęcia „MINIAKRO”- AKROBATYKĘ DLA PRZEDSZKOLAKÓW w języku polskim i angielskim, zgodne z innowacyjnym programem Marty Bochenek-Poznysz.
To zajęcia akrobatyki w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Uczą porozumienia głowy z ciałem.To ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.
Dziecko nabywa umiejętności akrobatyczne z ogromną radością, ucząc się równocześnie koncentracji i wykonywania ćwiczeń w bezpieczny sposób.

Pracujemy również z dziećmi starszymi. Kompleksowo pod kątek akrobatyki obsługujemy kluby stacjonarne, gdzie zajęcia prowadzą znakomicie przygotowani Trenerzy MiniAkro:
1. W Wawrze Klub W Trakcie W Trakcie – Klub Pełen Zajęć na ul. Trakt Lubelski 204. Lekcja próbna odbędzie się 12.09 i 17.09 godz 17.00.
2.W Rembertowie klub LEMONO Lemono Dance Center na ul. Paderewskiego 130. Pierwszy trening odbędzie się 3.09 o godz 16.30.
3. W Starej Miłosnej MAMBO Mambo Fitness Club na ul. Jana Pawła II, 13 w Starej Miłosnej.

Do zobaczenia.