Stop otyłości !!! „Ruch to zdrowie”

Od wielu lat pracujemy w KLUBACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W PEŁNI NADZORUJĄC PION AKROBATYKI od malucha, po dorosłych.
MiniAkro dba o dobór kadry, szkolenia, zatrudnienie oraz o zastępstwa.

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Poznysz Marta Poz kilk fb lub biografia Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Program dla dzieci z nadwagą !!! „Ruch to zdrowie” zajęcia wyrównujące szanse.

To radosne zajęcia sportowe, mające na celu zachęcenie dzieci do zabawy sportem. Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe, są dostosowane do stanu zdrowia i możliwości dzieci.

Najważniejsze dla dzieci z nadwagą jej regularność ćwiczeń i odpowiednie ich dobór, aby dzieci polubiły niezbędny dla nich wysiłek fizyczny. Gry i zabawy z dużą dawką uśmiechu i motywacji.

Budujemy tutaj pewność siebie dziecka, pokonujemy słabości, akceptujemy siebie, wspieramy, wyłapujemy najsilniejsze strony.

Celem zajęć jest wszechstronny rozwój ruchowy, przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie zwolnieniom z zajęć sporotowych w przyszłości. Osoba otyła unika ruchu, który sprawia jej trudność i męczy ją. Dlatego jesteśmy MY, zespół MiniAkro zaprasza na zajęcia „RUCH TO ZDROWIE”