Sztuki walki

Od wielu lat pracujemy w KLUBACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W PEŁNI NADZORUJĄC PION AKROBATYKI od malucha, po dorosłych.
MiniAkro dba o dobór kadry, szkolenia, zatrudnienie oraz o zastępstwa.

Programy naszych zajęć tworzy Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w Akrobatyce Sportowej, trener akrobatyki mgr Marta Poznysz Marta Poz kilk fb lub biografia Osobiście szkoli Trenerów MiniArko w zakresie merytorycznym i asekuracji, oraz czuwa nad realizacją programu w każdej placówce.

Oferta CENOWA jest indywidualna, uzależniona od ilości zajęć w Państwa placówce, prosimy skontaktuj się z nami .

CELEM ZAJĘĆ MINIAKRO SZTUKI WALKI JEST KSZTAŁTOWANIE CHARAKTERU, PANOWANIE NAD WŁASNYM CIAŁEM, UMIEJĘTNOŚĆ OBRONY ORAZ SZACUNEK DO PRZECIWNIKA.

Będziemy nauczać elementów z różnych sztuk walki, tak aby dziecko potrafiło przewidzieć ruchy przeciwnika i umiejętnie wykorzystać strategię przeciwko jego agresji.

Praca nad sobą, upór w dążeniu do celu, wytrwałość, chęć pokonywania słabych stron, dyscyplina i porządek to motto naszych zajęć. Równomiernie kształtujemy tu siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość. Wielkim atutem treningu jest nauka skupienia, opanowania, koncentracji uwagi oraz umiejętności pokonywania niepowodzeń.
Będziemy się wzmacniać, mocować, przepychać i uderzać, kopać i bronić w bezpieczny i przyjazny dla dzieci, zabawny sposób. Wszechstronność zespoły Miniakro pozwala na łączenie technik judo, karate oraz krav Magi.